0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
Africa Cup of Nations
Ivory Coast
۲
۲
Sierra Leone
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
Pro League
KRC Genk
۴
۱
K Beerschot VA
Finished
۲۳:۳۰
RSC Anderlecht
۱
۱
Standard Liege
Finished
۲۱:۰۰
France
Ligue 1
Stade Rennes
۶
۰
Girondins Bordeaux
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division Women
Levante UD
۲
۳
Athletic Bilbao
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC
۳
۱
Valencia CF
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
CR Flamengo RJ
۰
۲
Oeste FC SP
Finished
۰۲:۰۰
Gremio Novorizontino
۲
۵
America FC MG
Finished
۲۳:۴۵
Retro FC PE
۰
۲
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۳۰
EC Bahia BA
۱
۵
Mirassol FC SP
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Copa del Rey
Real Betis Seville
۱
۱
Sevilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Turkey Amateur
U19 Super Lig
Altay
۱
۱
Aytemiz Alanyaspor
Finished
۱۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persipura Jayapura
۰
۰
Persiraja Banda
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Clausura
Queretaro FC
۰
۲
CF Pachuca
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Serie A, Women
ACF Fiorentina
۱
۶
Sassuolo Calcio
Finished
۱۵:۰۰
ASD Pomigliano
۰
۵
Juventus Turin
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Liga Portugal 3
SC Sao Joao de Ver
۰
۰
Pevidem SC
Finished
۱۸:۳۰
SCU Torreense
۱
۰
UD Santarem
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 1
SD Sofan
۱
۲
Racing Club Villalbes
Finished
۱۸:۳۰
CD BARCO
-
-
Cd Estradense
Abandoned
۱۹:۳۰
Brazil
Potiguar
Santa Cruz FC RN
۳
۰
Potyguar Cn Seridoense RN
Finished
۲۱:۳۰
Turkey
Super Lig
Hatayspor Antakya
۲
۲
Galatasaray Istanbul
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Sertanense FC
۰
۰
Clube Condeixa
Finished
۱۸:۳۰
Coruchense
۱
۳
Operario
Finished
۱۴:۳۰
Vilaverdense FC
۱
۱
SC Vianense
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
۴
۰
CD Gouveia
Finished
۱۸:۳۰
AD Limianos
۵
۲
Forjaes SC
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar SC
۱
۶
SC Espinho
Finished
۱۸:۳۰
Gd Fontinhas
۲
۲
GD Vitoria Sernache
Finished
۱۹:۳۰
Ar Sao Martinho
۲
۳
Uniao SC Paredes
Finished
۱۸:۳۰
Sport Benfica Castelo Branco
۱
۳
SC Praiense
Finished
۱۸:۳۰
CF Os Belenenses
۰
۰
CA Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 3
Stk Muangnont FC
۰
۰
Samut Prakan FC
Finished
۱۲:۰۰
Surin Khong Chee Mool FC
۲
۵
Muang Loei United FC
Finished
۱۲:۰۰
Pathumthani University FC
۱
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
Egypt
League Cup
Misr Lel Makasa
۲
۱
Eastern Company SC
Finished
۱۸:۳۰
Future FC
۲
۱
Pyramids FC
Finished
۱۶:۰۰
France
Championnat National U19
Paris FC
۲
۳
Estac Troyes
Finished
۱۷:۰۰
Germany
3. Liga
SC Verl
۲
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Baiano
Alagoinhas AC BA
۴
۱
EC Vitoria da Conquista BA
Finished
۰۱:۰۰
EC Vitoria BA
۱
۱
SD Juazeirense BA
Finished
۲۲:۳۰
Tanzania
Premier League
Tanzania Prisons
۰
۲
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Second Division B
Sestao River Club
۰
۰
CD Izarra
Finished
۲۰:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 14
AD Llerenense
۱
۱
Moralo CP
Finished
۱۹:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
HNK Hajduk Split
۲
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۷:۰۰
Tanzania
Championship League
Kengold FC
۱
۱
Pan African FC
Finished
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
۰
۱
African Lyon FC
Finished
۱۶:۳۰
Transit Camp FC
۳
۱
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain Amateur
Tercera Rfef, Group 7
Colonia Moscardo
۰
۰
Trival Valderas A.
Finished
۱۴:۰۰
Atletico Madrid B
۰
۰
CD Ursaria
Finished
۱۴:۳۰
CD Galapagar
-
-
Getafe CF B
Cancelled
۱۹:۰۰
Greece
Super League 2
Apollon Larissa FC
۱
۱
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۱۵
Episkopi FC
۱
۰
AE Kifisia FC
Finished
۱۶:۱۵
OFI Ierapetras 1970
۳
۱
AE Asteras Vlachioti
Finished
۱۶:۱۵
APO Levadiakos FC
۰
۰
PAE PS Kalamata
Finished
۱۶:۱۵
Veroia NPS
۴
۱
Pierikos FC
Finished
۱۶:۱۵
AO Egaleo 1931 PAE
۱
۰
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۱۵
Apollon Pontou
-
-
Anagennisi Karditsas 1904
Cancelled
۱۶:۱۵
Algeria
U21 Ligue 1
US Biskra
۱
۲
CS Constantine
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
Thai League 2
Rayong FC
۳
۲
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Modafen FK
۰
۰
Mardin 1969 Spor
Finished
۱۳:۳۰
Karsiyaka
۱
۲
Esenler Erokspor
Finished
۱۳:۳۰
Buyuk. Tepecikspor
۰
۱
Orduspor 1967
Finished
۱۳:۳۰
Agrispor 1970 SK
-
-
Icel Idmanyurdu Spor
Finished
۱۳:۳۰
Uganda
Fufa 3Rd Division
SC Lamancia
۳
۲
Industrial Area FC
Finished
۱۵:۳۰
NEC FC
۲
۱
Black Star Masanafu
Finished
۱۵:۳۰
Wembley Boys FC
۱
۲
Bweyogerere FC
Finished
۱۵:۳۰
Ntinda FC
۲
۴
Catda FC
Finished
۱۵:۳۰
Saint Marys
۱
۲
Kireka United
Finished
۱۵:۳۰
Nsambya SC
۳
۰
Lufula FC
Finished
۱۵:۳۰
Greece
3Rd League, Group 3 (4)
Iraklis Larisas
۰
۱
AO Voiotias Ypatou
Finished
۱۶:۳۰
England Amateur
The FA Women's Super League
Leicester City WFC
۱
۰
Brighton and Hove Albion WFC
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
Professional League
Abia Warriors FC
۱
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United FC
۳
۰
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Hearts of Oak
۴
۱
Eleven Wonders FC
Finished
۱۸:۳۰
Ashanti Gold FC
۴
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional, Women
Clube de Albergaria
۰
۳
SC Braga
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 6
Orihuela CF
۴
۰
UD Beniganim
Finished
۱۹:۰۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 13
Archena Sport FC
۲
۳
UD Caravaca
Finished
۱۹:۰۰
Gibraltar
National League
FCB Magpies
۴
۰
Manchester 62 FC
Finished
۲۱:۰۰
El Salvador
U20 Primera Division
11 Deportivo FC U20
۰
۰
CD Fas U20
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Alagoano Cup
Desportiva Alianca AL
۰
۰
CS Esportiva AL
Finished
۲۱:۳۰
Israel
Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
۲
۲
Beitar Jerusalem FC
Finished
۲۱:۳۰
Rwanda
National League
Kiyovu Sports
۰
۰
Apr FC
Finished
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Green Eagles
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۰
۱
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 5
CE l`Hospitalet
۴
۲
CF Pobla de Mafumet
Finished
۱۴:۳۰
Ee Guineueta
-
-
FC Asco
Cancelled
۱۵:۰۰
Greece
3Rd League, Group 1 (4)
Megas Alexandros Orfaniou
۲
۱
Aris Avatou
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Glenville FC
۲
۳
Skerries Town FC
Finished
۱۴:۳۰
Greece
3Rd League, Group 2 (4)
Posidonas Michanionas
۲
۱
AE Pontion Kozanis
Finished
۱۶:۳۰
OF Agiou Mathaiou
۴
۱
Ktinotrofikos Asteras Kalirahis
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis Ampelokipon
۰
۲
AS Giannitsa
Finished
۱۶:۳۰
Nepal
A-Division league
Brigade Boys Club
۰
۴
Machhindra FC
Finished
۱۰:۴۵
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 18
UD Almansa
۰
۲
CD Illescas
Finished
۱۴:۰۰
CD Torrijos
۱
۱
CD Guadalajara
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
۲
۰
CF Epila
Finished
۱۴:۰۰
Spain Amateur
Tercera Rfef, Group 9
Atletico Malagueno
۱
۳
Atletico Porcuna CF
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division, Women
Oviedo Moderno
۰
۱
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
Macao
1St Division
Monte Carlo
۵
۱
Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Cfb Macau
۰
۴
Cheng Fung
Finished
۱۶:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 12
CD Buzanada
۱
۱
UD Villa Santa Brigida
Finished
۱۵:۳۰
CD Vera
۰
۱
CD Santa Ursula
Finished
۱۵:۳۰
Cyprus
2nd Division
Olympias Lympia
۰
۱
Alki Oroklini
Finished
۱۶:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Egnatia Rrogozhine
۰
۳
Partizani Tirana
Finished
۱۶:۱۵
Greece
3Rd League, Group 6 (4)
APO Keratsini
۰
۱
Ethnikos Ofpf
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3Rd League, Group 5 (4)
Panarkadikos
۱
۳
GS Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig
Serik Belediyespor
-
-
Kahramanmarasspor
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
AC Legnano 1913
۳
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۷:۰۰
Spain Amateur
Tercera Rfef, Group 10
Ud Tomares
-
-
AD Ceuta B
Abandoned
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
Dsc Arminia Bielefeld Srl
-
-
Greuther Furth Srl
Finished
۱۵:۰۰
FC Augsburg SRL
-
-
Eintracht Frankfurt SRL
Finished
۱۵:۰۰
Malta
Premier League
Gzira United FC
-
-
Valletta FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Mosta FC
-
-
Hibernians FC Paola
Cancelled
۱۶:۳۰
Floriana FC
-
-
Birkirkara FC
Cancelled
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Tottenham Hotspur SRL
-
-
Arsenal FC SRL
Finished
۱۳:۳۰
West Ham United SRL
-
-
Leeds United Srl
Finished
۱۳:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
Brentford FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
India
Manipur Senior League, Women
Esu Wangkhei Palace Compound
-
-
Ywc Langthabal
Finished
۰۸:۰۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
CF Elche Srl
-
-
Villarreal CF SRL
Finished
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Stade Rennais FC SRL
-
-
FC Girondins Bordeaux SRL
Finished
۱۲:۳۰
AS Monaco SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
Finished
۱۴:۳۰
Estac Troyes Srl
-
-
Olympique Lyon SRL
Finished
۱۴:۳۰
Strasbourg Alsace SRL
-
-
Montpellier HSC SRL
Finished
۱۴:۳۰
Stade Reims SRL
-
-
FC Metz SRL
Finished
۱۴:۳۰
FC Lorient Srl
-
-
Angers SCO SRL
Finished
۱۴:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
Lille OSC SRL
Finished
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Atalanta BC SRL
-
-
FC Inter Milan SRL
Finished
۱۲:۳۰
AS Roma SRL
-
-
Cagliari SRL
Finished
۱۲:۳۰
Venezia FC Srl
-
-
Empoli FC Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sassuolo Calcio SRL
-
-
Hellas Verona SRL
Finished
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Hatayspor Srl
-
-
Galatasaray SK SRL
Finished
۱۱:۳۰
Giresunspor Srl
-
-
Kasimpasa SRL
Finished
۱۱:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Alanyaspor SRL
Finished
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Winter Srl Friendlies
Portugal Srl
-
-
Brazil Srl
Finished
۱۰:۳۰
Croatia Srl
-
-
Argentina Srl
Finished
۱۱:۳۰
Slovakia Srl
-
-
Netherlands Srl
Finished
۱۲:۳۰
Hungary Srl
-
-
Bolivia Srl
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia Srl
-
-
Scotland Srl
Finished
۱۴:۳۰
Slovenia Srl
-
-
Greece Srl
Finished
۱۵:۳۰
Hong Kong, China
Premier League
Hk U23 Football Team
-
-
Resources Capital FC
Cancelled
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
-
-
Kitchee SC
Cancelled
۱۵:۰۰
Spain
Primera Nacional, Women, Group III
CD Fontsanta Fatjo
-
-
SD Huesca
Finished
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید